Saturday, January 10, 2009

Chyba upadłam na głowę.

http://www.blogroku.pl/2knitornot2knit,gw3gv,blog.html

No, teraz to już na pewno rozum postradalam. Marek chyba bardzo dziś się nudzil surfując po sieci. Wygrzebal informację o konkursie na blog roku i zglosil mój biedny, zaniedbany blog do udzialu w kategorii "Moje zainteresowania i pasje". No to teraz muszę wykazać się kreatywnością i pisać z polotem, żeby ktoś (poza mną i rodziną) na mnie zaglosowal. Ha! Już się boję. I wy też powinniście ;o)


Now I really lost my mind. Marek was apparently very bored surfing the web today. He found this information about a contest for the Blog of the Year and he signed me up for it. So now, I am officially contesting in the "My hobbies and passions" category". Looks like I need to proof that I am creative not only in my knitting/ spinning but also in writing. Otherwise, no one, except me and my family, will vote for me. Ha! I am scared already. And you should be too. ;o)


PS: Mój komputer uparcie odmawia wstawiania literki Ł, ł.
My computer refuses to type letter Ł or ł. Go figure...

4 comments:

 1. Hehehe, ja się nie nadaję do tego typu imprez. Potrafiłam się zestresować nawet głupim konkursem tańca na dowolnej imprezie :) Już się cieszę na ten wysyp postów :)

  ReplyDelete
 2. Nie martw się- nie tylko Ty ten upadek zaliczyłaś.
  Mój głos masz na pewno.

  ReplyDelete
 3. Anonymous11/1/09

  Ja tez jestem w tym konkursie. Zobaczymy co dalej. trzymam za ciebie kciuki.A tym czasem zapraszam cie na mojego bloga o muzyce. Mam na nim własna top listę teledysków. Zapraszam do głosowania i do wrzucania propozycji. Na początku mam link do mojej piosenki.

  ReplyDelete